Депутати обласної ради не дали Коровію прозвітувати про роботу

Депутат Микола Віннічук запропонував відмовитися від слухання звіту, оскільки охочі мали можливість ознайомитися з ним на офіційному сайті ради

Сьогодні, 26 червня, під час засідання чергової 38-ї сесії Вінницької обласної ради 7-го скликання голова облдержадміністрації Валерій Коровій мав прозвітувати про річну роботу, але депутат Микола Віннічук запропонував відмовитися від слухання звіту, оскільки охочі мали можливість ознайомитися з ним на офіційному сайті ради. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної ради.

Пропозицію Вінничука підтримали і одразу перейшли до запитань і відповідей.

Зокрема, депутати запитували про ситуацію із забрудненням води пестицидами у Погребищенському районі, про Джуринський отрутомогильник, про ситуацію, яка склалася із роботою спиртзаводу в смт Тростянці, про передачу "Вінницяоблводоканалу" на баланс міста Вінниця, про автодороги місцевого та загальнодержавного значення, тощо.

Звіт Валерія Коровія можна переглянути за посиланням https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/Proekti/128.pdf 1.66 MB, 11.05.2019.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці відбулася сесія обласної ради. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #облрада