ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати не повернули мешканцям Ямполя старі тарифи

Ціни диктує монополіст ТОВ “Водолій БС”
Depo.
28 травня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
Депутати не повернули мешканцям Ямполя старі тарифи
Депутати не повернули мешканцям Ямполя старі тарифи

За проект рішення "Про відміну рішення виконкому Ямпільської селищної ради "Про коригування тарифів ТОВ "Водолій БС" проголосувало лише п'ять депутатів, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua.

Ще у квітні депутати створили комісію і доручили їй проаналізувати первинні документи по обґрунтуванню тарифів ТОВ "Водолій БС", які підприємство подавало на розгляд Державної інспекції по цінам у 2011 році.

Саме висновок цієї інспекції став підставою для затвердження виконкомом селищної ради тарифів на житлово-комунальні послуги, які сьогодні є базовими. Члени комісії сподівались знайти в цих документах порушення, які б стали підставою для зменшення вищевказаних тарифів.

Керівництво ТОВ «Водолій БС» відмовилось надати комісії відповідні документи. Своє рішення підприємство пояснило тим, що строк зберігання таких документів становить три роки і вони не збереглись.

"Наша комісія прийняла рішення відмінити тарифи ТОВ "Водолій БС" до представлення первинних документів, які містили б їх обґрунтування", заявив голова депутатської комісії Віктор Шматок. " В цих документах "Водолій БС" заклав у штат 80 працівників. Окрім того, коли вони прийшли працювати в Ямпіль споживання води збільшилось у 5 разів, а викиди стоків у 3 рази. Звідси у нас і такі високі тарифи."

Директор ТОВ "Водолій БС" Віталій Сахошко спростував всі звинувачення.
Мало того, керівник підприємства наголосив, що різницю між новими і старими тарифами сплачуватимуть самі депутати селищної ради, бо прийняли незаконне рішення.

"Ці тарифи були затверджені виконкомом відповідно до висновку інспекції по цінах. Виконком не мав права не прийняти таке рішення, бо інакше різницю між затвердженими тарифами і економічно обґрунтованими лягала б на бюджет Ямпільської селищної ради", наголосив член виконкому Василь Боб.

За словами Василя Боба для того, щоб скасувати рішення виконкому у депутатів має бути юридична підстава. Окрім того, він нагадав, що термін зберігання окремих документів і строк позовної давності становить 3 роки. Тому цих матеріалів може не бути ніде.