UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати міськради ухвалили рішення для реалізації програми "Вінничани важливі"

24 млн грн з бюджету громади буде спрямовано на виплату муніципальних доплат для вінничан

Депутати міськради ухвалили рішення для…

Сьогодні, 26 червня, депутати Вінницької міської ради ухвалили низку рішень щодо реалізації антикризової програми "Вінничани важливі". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

24 млн грн з бюджету громади буде спрямовано на виплату муніципальних доплат для вінничан. Це допомога для тих жителів громади, які мають пенсію чи іншу державну виплату, меншу за 2100 грн.

Ще майже 19 млн грн – на створення стратегічного резерву для сфери охорони здоров’я на три місяці (засоби захисту, медикаменти, дезінфектанти). Це є наступним етапом з підготовки до другої хвилі пандемії коронавірусу, яка очікується восени. Для формування цього резерву передбачено забезпечити для міських закладів охорони здоров’я  близько 14 тис. костюмів біозахисту, 10 тис. ізоляційних халатів, 21 тис. респіраторів, 65 тис. медичних масок, 98 тис. рукавичок, 26 тис. бахіл, 14 тис. л деззасобів.

Виділено й додаткові кошти на виплату муніципальної надбавки за червень медикам, які надають допомогу хворим на коронавірус. 

 "Ми передбачаємо за червень місяць муніципальну надбавку для 708 медичних працівників, яку ми розпочали виплачувати ще з березня 2020 року. В червні її отримають 196 лікарів, 317 медичних сестер, 195 медичного персоналу", – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Для реалізації економічного блоку антикризової програми "Вінничани важливі" передбачені кошти на підтримку підприємців: 3,8 млн грн для часткової компенсації роботодавцям витрат на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця. За кожного нового працівника підприємець отримуватиме 1039 грн за умови, якщо він не скорочує при цьому колектив. 

Нагадаємо, у Вінницькій міськраді створюють антикорупційний відділ. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"