Депутат Вінницької облради продав бізнес Герегам

В ЗМІ продаж вінницького підприємства охрестили найбільшою аграрною угодою сезону
Depo.
18 липня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua
Депутат Вінницької облради продав бізнес Герегам
Депутат Вінницької облради продав бізнес Герегам

Власники мережі будівельно-господарських гіпермаркетів Олександр та Галина Гереги придбали ТОВ "Вінницька аграрно-промислова група". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Replyua.

В той же час, відповідно до інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, і Галина Герега, і ТОВ "Епіцентр" вже зареєстровані співзасновниками вінницької агрокомпанії. Ще одним кінцевим бенефіціаром в реєстрі значиться голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин, депутат від "Аграрної партії України" Володимир Барцьось, який, власне, і керував підприємством з 2011 року.

Депутат Вінницької облради продав бізнес Герегам - фото 2

Депутат Вінницької облради продав бізнес Герегам - фото 1

Кореспондент Depo.Вінниця спробував уточнити - йдеться про купівлю всього агрогіганта, чи лише частки. Однак на підприємстві говорити про це не захотіли.

Як повідомляють ЗМІ, сума угоди не була розголошена, але, якщо врахувати масштаби компанії із земельним банком в 50 тис. га, 4 елеваторами ємністю 250 тис. тонн зерна і майже 200 одиницями імпортної сільгосптехніки, її можна оцінити на рівні 30 мільйонів американських доларів.

Підприємство "Вінницька аграрно-промислова група" було створено у 2009 році, воно є засновником ряду сільськогосподарських підприємств на території Вінницької та Хмельницької областей, які займаються вирощування зернових та технічних культур.

За інформацією ЗМІ, "Вінницька аграрно-промислова група" знаходиться на 32-му місці в рейтингу найбільших землекористувачів України. Тобто тепер сім'я Герег має всі умови, в тому числі і фінансові, щоб вивести своє новеньке придбання в лідери українського аграрного бізнесу.

Депутат Вінницької облради продав бізнес Герегам - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця