День жалоби: Завтра у Вінниці ховатимуть Раїсу Панасюк

Прощання розпочнеться о 14:00 у Будинку офіцерів 

У середу, 19 вересня, у Вінниці прощатимуться з урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Раїсою Панасюк. У місті буде оголошено День жалоби. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку вінницького міського голови Сергія Моргунова.

"У зв'язку з передчасною смертю Раєчки Панасюк завтра у місті буде оголошено День жалоби. Це непоправна втрата для всієї вінницької громади, для всієї країни. Попрощатись з Раєю усі - хто її знав, шанував та цінував цю неймовірно світлу людину - зможуть у Будинку офіцерів. Прощання розпочнеться о 14:00. Вічна пам'ять…", – написав Моргунов.

"Раєчка… Людина з великої літери, з великим серцем і великим даром надихати інших. Її немає більше з нами. Рая полетіла до раю... Цими словами тебе проводжають вінничани. За тобою сумують в різних куточках України.

Несправедливо, що наша Раєчка Панасюк більше не усміхнеться, не порадує дзвінким голосом, не поділиться новою ідеєю, не вразить своїм оптимізмом. Мініатюрна і тендітна, але неймовірно сильна, вона уміла долати бар'єри. І вчила цього інших, заряджаючи своєю щирістю і душею усіх навколо, щоб Вінниця ставала по-справжньому доступною для всіх. Доводячи власним прикладом, що ніколи не можна впадати у відчай, а навпаки – треба любити цей світ і змінювати його на краще", – пише мер.

"Наша Раєчка лишила після себе чимало, а головне - добру і світлу згадку про дивовижну непереможну жінку, яка жила заради інших. І її справу ми будемо продовжувати, щоб збулась мрія, заради якої вона працювала стільки років, - щоб наше місто було зручним для всіх його жителів. Любимо, поважаємо, пам'ятаємо. Спочивай з миром...", – йдеться в іншому дописі міського голови.

Нагадаємо, Раїса Панасюк померла вчора, 17 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця