ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Деконаїдзе "відхрестилась" від Шевцова

Хатія Деконаїдзе вважає, що Шевцов - це минуле
Depo.
24 березня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua
Деконаїдзе "відхрестилась" від Шевцова
Деконаїдзе "відхрестилась" від Шевцова

Очільник Національної поліції України Хатія Деконаїдзе вважає, що історія з екс-начальником Вінницької обласної Нацполіції Антоном Шевцовим має залишитися в минулому, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 112.ua.

"Я взагалі-то вважаю, і це моя позиція, що Шевцов - це минуле вже, і ми зорієнтуємося на майбутнє", - сказала Деконаїдзе під час спілкування з журналістами в Борисполі. 

За словами очільниці Нацполіції, як тільки постало питання від громадськості про колишнього главу Нацполіції Вінниччини, поліція дуже тісно почала працювати з СБУ. А після звільнення Шевцова його справа повністю перейшла в спецслужбу.

"Як тільки виникли ще інші обставини, і я маю на увазі це відео, коли з маршировкою, ми викликали його в Київ. Я особисто викликала його в Київ, він приїхав з рапортом, і ми звільнили його з Нацполіції. А що сталося потім, - це вже не наша відповідальність....", - підкреслила Деконаїдзе. 

За її словами, Шевцова призначили на посаду очільника Вінницької обласної Нацполіції шляхом переведення і переатестацію він не пройшов. 

Нагадаємо, 2о березня, Вінницький міський суд звільнив Антона Шевцова з-під варти, оскільки так і не зміг обрати йому міру запобіжного заходу. СБУ затримало Шевцова 17 березня на кордоні з Білоруссю, коли той намагався перетнути кордон. 

Громадські активісти звинувачують начальника управління Нацполіції Вінницької області Антона Шевцова у підтримці сепаратистів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця