Дебати так дебати: Про що дискутували вінницькі учні і студенти у фіналі турніру


У турнірі з правових дебатів брали участь учні та студенти чотирнадцяти навчальних закладів міста

У Вінниці відбувся фінал чергового міського турніру з правових дебатів між навчальними закладами міста. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Служба у справах дітей міської ради сьомий рік поспіль організовує проведення такого турніру де обговорюються важливі для підлітків та молоді соціально-правові питання. У турнірі брали участь учні та студенти чотирнадцяти навчальних закладів міста. 

Під час сьомого міського турніру з правових дебатів студенти коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів говорили на такі актуальні теми, які запропоновали самі підлітки: "Чи потрібно змінити вік повноліття в Україні?", "Чи повинні батьки відповідати за булінг, вчинений їх дітьми?", "Дитина і мобільний телефон. За чи проти?" та інші.

До фіналу вийшли команди міських дитячих омбудсменів, вищого професійного училища сфери послуг, Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді та міжрегіонального вищого професійного училища.

Під час фінального туру обговорювалися такі теми: "Стипендія для всіх чи для обраних?" та "Зміна віку виборчого права". У фіналі перемогла команда Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді. Всі учасники фіналу отримали грамоти й заохочувальні призи.

Нагадаємо, у Вінниці почали втілювати проект "Шкільний офіцер поліції". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця