Цьогоріч на вінницькі дороги витратять майже 3 млрд. грн

За словами чиновників, на Вінниччині 80% автомобільних шляхів державного значення потребують поточного та капітального ремонту

Цьогоріч на поточний середній ремонт 2 тисяч кілометрів доріг загального користування державного значення, що проходять через Вінницьку область, буде спрямовано 2,5 млрд. гривень, а на експлуатаційне утримання – 228 млн. гривень. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг області Ігоря Корольчука, в поточному році, як і в минулому, ремонти проводитимуться за "маршрутним" принципом.

"Через область проходить дві дороги міжнародного значення М-12 та М-21. Автомобільна дорога М-12 "Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам'янка" входить до проекту GoHighway, що поєднуватиме чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі. У Вінницькій області протяжність дороги складає 185,4 км. На 2019 рік заплановано відновлення 72 км траси, включаючи капітальний ремонт найбільш уражених ділянок за м. Гайсин. Заплановано на ремонт 13,3 км а/д М-21 "Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський" в напрямку від міста Вінниця до Житомирської області", – проінформував Ігор Корольчук.

За його словами, значні руйнування та деформації доріг формувались впродовж років. "За рік чи два неможливо відремонтувати всі дороги. Однак, за умови стабільного фінансування та відповідного ресурсного забезпечення, який закріплено у Плані перспективного розвитку регіону у 2019-2021 роках, за два роки цілком можливо завершити ремонт міжнародних трас", – запевнив керівник Служби автомобільних доріг області.

Нагадаємо, що вінничани збирають підписи за ремонт дороги біля "Урожаю".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #дороги