Цього року на Вінниччині забезпечать житлом близько 40 дітей-сиріт

Торік в області було придбано 11 житлових об'єктів для надання соціального житла дітям-сиротам, а також дітям, позбавленим батьківського піклування

На Вінниччині за державні кошти цього року забезпечать житлом близько 40 дітей-сиріт. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланнм на прес-службу Вінницької ОДА.

З цією метою Вінницькій області надано субвенцію на суму 17 360 500 грн.

"Минулого року вперше Урядом було прийнято рішення щодо надання коштів для придбання житла та приміщень для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Зокрема, на Вінниччині було придбано 11 житлових об'єктів для надання соціального житла дітям-сиротам, а також дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа. Йдеться про житло у м. Вінниці, м. Могилеві-Подільському, Бершадському і Погребищенському районах, де було влаштовано 18 осіб. Крім цього, в Погребищенському районі було придбано один дитячий будинок сімейного типу, де виховуються ще 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На це було використано 7 млн. 904 тис. грн. субвенції з державного бюджету", – повідомив заступник голови ОДА Ігор Івасюк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця