Цивілізація наступає: У приватному секторі збудували три каналізаційно-насосні станції

У планах на найближче майбутнє – будівництво каналізаційно-насосної станції на "Кореї"

Торік у Вінниці побудували три каналізаційно-насосні станції. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

У місті триває будівництво мереж водопостачання та водовідведення у мікрорайонах з приватною забудовою. Одним із основних елементів таких систем є каналізаційно-насосні станції, які дозволяють забезпечити водовідведення з будинків, що розташовані в низинах. Масштабний проект з прокладання мережі каналізації у приватному секторі Вінниці розпочався ще у 2010 році. Він реалізується через програму співфінансування (половина вартості робіт – бюджетні кошти, друга половина – кошти жителів приватної забудови). Але магістральні колектори та насосні станції будуються виключно за бюджетні кошти.

"У 2018 році нам вдалося за рахунок коштів міського бюджету виконати будівництво трьох каналізаційно-насосних станцій. Їх збудували на Старому місті на вулиці Кривоноса, у мікрорайоні Тяжилів на вулиці Луговій, а також у мікрорайоні Малі Хутори на вулиці Чумацькій. Роботи плануємо продовжити і цього року. Маємо збудувати КНС на "Кореї" у 2-му провулку Бестужева", – повідомив заступник начальника відділу департаменту міського господарства, відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства Олександр Зімбовський.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця