Чому чотири тисячі вінничан отримали шокуючі платіжки за газ

В рахунках за січень суми за використане блакитне паливо збільшились в декілька разів
Depo.
10 лютого 2016 11:23
ФОТО: depo.ua
Чому чотири тисячі вінничан отримали шокуючі платіжки за газ
Чому чотири тисячі вінничан отримали шокуючі платіжки за газ

Днями чотири тисячі вінничан почали отримувати рахунки за житлово-комунальні послуги від Центру муніципальних систем управління, в яких сума оплати за газ підприємству ТОВ "Вінницягаз Збут" в рази перевищує суму за попередній місяць, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на real-vin.com.

Завищені рахунки отримали родини, які користуються газовою плитою та не мають лічильників. Відповідно до законодавства, ця категорія споживачів може користуватись газом без приладу обліку до 2018 року.

Плутанина з рахунками виникла черех технічний збій системи і законодавчі колізії, пов'язані з трактуванням постанов Кабінету Міністрів та постанов судів стосовно розрахунків норм споживання газу для споживачів без лічильника.

В газопостачальній компанії пояснили, що вінничанам не варто брати до уваги ці суми, а необхідно дочекатися нового рахунку за січень безпосередньо від ТОВ "Вінницягаз Збут", які почали розсилати абонентам з 9 лютого. У нових рахунках враховані попередні норми, що діяли в грудні. Перерахунок вартості газу у бік збільшення можливий лише в разі отримання додаткових роз'яснень від Кабміну.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця