У центрі Вінниці нарешті взялися за впорядкування вивісок

До вересня у місті мають демонтувати 400 вивісок, що були встановлені із порушеннями норм

У Вінниці підприємці, які мають офіси на вулиці Соборній, почали демонтовувати вивіски. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

До вересня у місті мають демонтувати 400 вивісок, що були встановлені із порушеннями норм, але, за словами головного архітектора Вінниці Олександра Рекути, нині вивіски замінюють з різних причин, не лише через те, що вони не відповідають нормам.

Заступник головного архітектора Євген Совінський зауважив, що на початку червня у Вінниці було презентовано комплексну схему розміщення вивісок на центральній вулиці міста Соборній. Підприємці мали три тижні, щоб звернутись до департаменту архітектури з приводу приведення своїх вивісок до чинних норм.

У разі, якщо бізнесмени все ж не знаходять часу на це, "неправильні" вивіски просто демонтують. До 1 вересня усі вивіски на Соборній планують привести у відповідність до норм чинного положення про рекламу.

Загалом на вулиці Соборній є 80 будинків, які вважаються такими, що формують загальний вид вулиці. На 74 з них розміщено 400 вивісок, які потрібно "осучаснити".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця