Під Калинівкою лунатимуть вибухи: Вінничан просять зберігати спокій

Вінничан просять зберігати спокій: фахівці знищують небезпечні боєприпаси, які не підлягають транспортуванню на значні відстані

Біля Калинівки знову лунають вибухи, але вінничан просять зберігати спокій. Про це йдеться у повідомленні командування військової частини 1119, передає Depo.Вінниця.

Повідомляється, що фахівці знищують небезпечні боєприпаси, які не підлягають транспортуванню на значні відстані. Знищуватимуть боєприпаси у робочі дні.

Через недавні вибухи на арсеналі біля Ічні у військовій частині А1119 м. Калинівка було тимчасово призупинено планове знищення вибухонебезпечних предметів на місцях, які заборонені до переміщення та транспортування, з метою зниження напруги серед населення.

"З метою продовження ліквідації наслідків надзвичайної події на технічній території військової частини А1119 відповідно до рішення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України №13844/С від 29.05.2018 року, з 17 жовтня 2018 року, щоденно, у робочі дні, в період часу з 12.00 до 15.00 будуть проводитись заходи по знищенню небезпечних боєприпасів, які не підлягають транспортуванню на значні відстані (п.12.2.1. наказу Генерального штабу Збройних Сил України "Про затвердження Керівництва з підривної (вибухової) справи у Збройних Силах України") на місцях їх знаходження, з суворим дотриманням заходів безпеки", - йдеться у повідомленні командування.

Нагадаємо, що поблизу Ічні в районі сіл Дружба та Августовка вибухнули склади боєприпасів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #вибухи