ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому не демобілізують вінницьких десантників?

Бійцям 81-ї десантно-штурмової бригади з Генштабу наказали півтора-два місяці почекати до дембеля, через що вони можуть втратити роботу
Depo.
20 липня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua
Чому не демобілізують вінницьких десантників?
Чому не демобілізують вінницьких десантників?

Військових 81-ї десантно-штурмової бригади не збираються демобілізовувати у запланований термін, повідомляє Вінниця.depo.ua із посиланням на vn.20minut.ua

Бійці, серед яких є вінничани, мали їхати додому вже в серпні. Проте їх демобілізацію відклали, чим десантники дуже незадоволені. Начальство вимагає від них послужити ще півтора-діва місяці. Тобто на заслужений дембель бійці підуть у вересні чи жовтні. Мовляв, це команда з Генерального штабу. Адже загроза наступу російських військ і сепаратистів зберігається до осені.

Водночас бійці дивуються, чому не виконується указ президента. Згідно із ним, учасники третьої хвилі мобілізації мають бути звільнені з війська до першого вересня. 

Повстає і можлива проблема щодо звільнення з роботи бійців. Адже, згідно із законом, робоче місце зберігається під час служби в АТО лише рік. Якщо дембель вінницьких десантників затримують, вони служитимуть значно більше року.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua