Чим подивує Центр історії Вінниці у День міста

Локації Центру діятимуть з 14:00 до 19:00 та забезпечуватимуться екскурсійним супроводом упродовж дня

У суботу, 8 вересня, у День міста, Центр історії Вінниці порадує всіх, кому цікава історія, унікальними виставками, передає Depo.Вінниця.

"На Майдані Незалежності для вас працюватиме виставка "Тільки Богові і Батьківщині свої ключі віддаватиме: історія символіки Вінниці", що презентуватиме історію міського гербу від XVII ст. до сьогодні. Сучасна стилізація історичних гербів та художнє зображення вінницької ратуші не залишать байдужими", – йдеться на ФБ-сторінці центру.

Головними експонатами стануть клейноди вінницького міського голови – Колар (ланцюг) та Ключ міста Вінниці, що вперше демонструватимуться публічно.

"Ще одна тематична зона, нерозривно пов'язана з темою виставки – Табір городових козаків, у якому реконструктори проведуть уроки зі стрільби з мушкету, майстер-клас із лиття куль, поспілкуються про одяг та амуніцію, побут козаків XVII ст., та багато іншого. Локації Центру діятимуть з 14:00 до 19:00 та забезпечуватимуться екскурсійним супроводом упродовж дня", – йдеться далі у повідомленні.

Нагадаємо, у День Вінниці відбудеться грандіозне боксерське шоу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця