Вінничани можуть позбутись ремонту будинку через "самопальні" балкони

Мешканцям показали два варіанти ремонту: без засклених балконів і все за бюджетний кошт і з заскленими, але по єдиному стандарту і на які доведеться скидатись

Ремонт фасаду будинку у центрі Вінниці можуть скасувати, якщо його мешканці не погодяться привести до ладу свої балкони. Про перспективи ремонту говорили вчора, 7 червня, на громадських слуханнях, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Ремонт фасаду житлового будинку за адресою вул.Соборна, 101, що виходить на площу Гагаріна, запланований на поточний рік. Вартість проекту оцінили у 4,1 мільйона гривень. За ці гроші передбачається повна заміна покрівлі на металочерепицю, утеплення фасаду з обох сторін мінераловатними плитами. Цокольний поверх – струдірованим пінопластом. Проектом також передбачена заміна вікон на сходових клітинах на металопластикові і ремонт всіх ганочків.

Вінниця

Мешканцям будинку показали два варіанти проекту і поки що жоден з них вони не затвердили. Проблема виявилась у балконах, які нині спотворюють фасад, адже кожен засклив їх "на що був гаразд".

У департаменті міського господарства міськради пропонують усі балкони довести до єдиного стандарту. Чиновники пропонують усі блакони розісклити, при чому роботи відбуватимуться виключно за бюджетний кошт. Або другий варіант – засклити усі балкони, але однаково. Мешканцям прогнозовано сподобався другий варіант, але тут уже постало питання у грошах.

Вінниця

Вінниця

"Концепція передбачає, що балкони повинні бути відкритими, бо немає сенсу вклади гроші у фасад і залишати їх. Але за другим варіантом пропонуємо вступити мешканцям у дольову участь в ремонт фасаду. В середньому балкон коштує 23-24 тисячі гривень. Вносите по 8 тисяч гривень - це третя частина від вартості балкону. Ми за бюджетні кошти розбираємо ці балкони і робимо всі в одному стилі – засклені", - розповів директор департаменту міського господарства Григорій Пурдик.

Щоб ухвалити остаточне рішення, мешканці будинку на Соборній, 101 збиратимуться іще раз. Але у департаменті міського господарства людей застерегли, що у разі відмови від пропозицій, їхній будинок викреслять з планів і ремонтуватимуть інший будинок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook