Через Вінницю проїхали байкери, які закликають до єдності

Мотопробіг розпочався 23 липня з Ужгорода і фінішуватиме 28 липня на острові Хортиця в Запоріжжі підняттям кримськотатарського прапора

Сьогодні, 25 липня, через Вінниччину проїхали мотопробігу за єдність Української держави. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Мотопробіг розпочався 23 липня з Ужгорода і фінішуватиме 28 липня на острові Хортиця в Запоріжжі підняттям кримськотатарського прапора.

Мотоциклісти планують проїхати через усю країну, відвідати військових України у Маріуполі та в Чонгарі. За словами ініціатора мотопробігу Миколи Спірідонова, акція є аполітичною, учасникам забороняються під час маршруту використовувати партійні прапори, символіку чи влаштовувати будь-які піар-акції. Учасники мотопробігу використовують тільки державні прапори України та кримськотатарські національні прапори.

"Своїм прикладом ми доводимо, що можемо об'єднуватись, незалежно від того, до якого народу належимо чи якою мовою спілкуємось. Адже найголовніше – це те, що ми – українці, ми – патріоти України. І наш мотопробіг, який проходить крізь усю країну, це й демонструє. Також ми хочемо продемонструвати свою повагу до захисників України. У наших планах – заїхати на третю лінію оборони країни, поспілкуватися з хлопцями та показати, що вони незабуті", - зазначив Спірідонов.

Маршрут мотопробігу:

23 липня - Ужгород-Стрий-Івано-Франківськ-Львів

24 липня - Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця

25 липня - Вінниця-Житомир-Коростишів-Київ

26 липня - Київ-Полтава-Дніпро

27 липня - Дніпро-Покровське-Волноваха-Маріуполь

28 липня - Маріуполь-Бердянськ-Мелітополь-Чонгар-Запоріжжя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook