Через "церковний" жарт вінницької вчительки в мережі виник скандал (ВІДЕО)

Допис потрапив у відкритий доступ і спричинив не лише гнівні коментарі вірян, а й народив черговий фейк від російських пропагандистів

У Вінниці виник скандал через жартівливий допис учительки в соцмережах: йшлося про "заборону" ходити в церкву московського патріархату. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ТСН.

У Вінниці вчителька математики Ольга Маслова у закритій групі в соцмережі привітала батьків зі створенням помісної української церкви і мала необережність пожартувати, що їх викликатимуть до школи, як побачать у храмах московського патріархату. Допис потрапив у відкритий доступ і спричинив не лише гнівні коментарі вірян, а й народив черговий фейк від російських пропагандистів. Наприклад, казали, що у Вінниці каратимуть людей, які є прихожанами "нормальної православної церкви".

Тепер вчительці погрожують, а її прихильники вимагають вибачень від жінки, яка винесла на загал допис із закритої групи.

В департамені освіти визнають, що вчителька порушила професійну етику, але її допис не є підставою для звільнення з роботи. Сама ж вчителька збирається розповідати дітям про те, як розпізнавати фейки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #скандал