UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жадан презентував у Вінниці "Лінію Маннергейма" (ФОТО)

Вінничани отримали унікальну нагоду послухати новий музичний проект відомого українського письменника Сергія Жадана

Жадан презентував у Вінниці "Лінію Манне…

Концерт нового проекту відомого українського письменника Сергія Жадана "Лінія Маннергейма" відбувся у Вінниці у рамках літературного фестивалю "Острів Європа", передає Depo.Вінниця.

Відвідувачів зібралося чимало, оскільки виступ нового колективу під егідою Жадана у Вінниці відбувся вперше.

Локацію обрали атмосферну - сад Музею Коцюбинського, де панує мистецька атмосфера, спіють ягоди, а дерева вночі підсвічуються.

"Будьте собою - ви в саду Коцюбинського", - звернувся до присутніх Жадан перед початком концерту.

У альбомі "Лінії Маннергейма" - 5 творів.

Гурт виник у 2017 році, до нього увійшли письменник Сергій Жадан, учасник гурту "Жадан і Собаки" Євген Турчинов та учасник гурту "Оркестр Че" Олег Каданов. У лютому 2018 року гурт презентував дебютний міні-альбом "Де твоя лінія?". Після цього гурт вирушив у презентаційний тур, однак Вінницю тоді минули.

Колектив встиг виступити на кількох масштабних фестивалях. Особливу увагу музиканти приділяють виступам у східних регіонах. Один із концертів "Лінія Маннергейма" давала у сірій зоні - в Авдіївці.

Відзначимо, що на літературному фестивалі особливу увагу приділили митцям та темам, дотичним до східних регіонів України. Так, Олена Стяжкіна та Андрій Курков нині влаштовують читання-дискусію "Несірі люди в сірих зонах", а Артем Чех та Ірина Цілик в Саду Музею Коцюбинського матимуть читання-діалог "Повернення з точки нуль".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook