UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Боєць з Вінниччини, який на війні втратив ноги, здобув “бронзу” на "Іграх героїв"

Свою фізичну форму Віктор Бернов підтримує на власному сільському господарстві

Боєць з Вінниччини, який на війні втрати…

На "Іграх героїв" боєць з Вінниччини посів третє місце. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

З різних регіонів України до столиці на змагання з’їхалися 120 спортсменів. Чимала кількість серед них бійців ЗСУ, поліції та ДСНС, які з різних причин мають інвалідність.

41-річний Віктор Бернов з Козятинського району. Він здобув третє місце у категорії "атлети на візках".

До інвалідності Віктор Бернов був старшим механіком-водієм, головним сержантом взводу. Служив у 131-му окремому розвідувальному батальйоні — підрозділ військової розвідки України, який за організаційно-штатною структурою входить до складу Сухопутних військ України. У 2017 році під час ротації на Донеччині зазнав поранення.

У змаганнях "Ігри героїв" Віктор бере участь другий рік. Один з цьогорічних етапів пройшов наприкінці травня у Харкові. Там Бернов зобув першість.

"Свою фізичну форму він підтримує на власному сільському господарстві. Воно у нього велике. І те, що він тепер інвалід, не стало на заваді. Він вправно їздить на тракторі, обробляє землю", – зауважив його друг Володимир Стельмах.

"Ігри героїв" – це функціональні змагання по багатоборству. Головна мета проекту – мотивувати людей з інвалідністю займатися спортом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook