Біля вінницької школи з’явилися чарівні сходи

Вінничани створили не лише безпечний, а й цікавий простір для дітей і дорослих
Depo.
18 жовтня 2016 16:46
ФОТО: depo.ua
Біля вінницької школи з’явилися чарівні сходи
Біля вінницької школи з’явилися чарівні сходи

Біля школи №22 у Вінниці в рамках Аукціону проектів створено "Чарівні сходи". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Автори проекту ставили собі за мету створити доступний і безпечний прохід для усіх груп населення до інфраструктури мікрорайону: на дитячий майданчик, в школу, спортивний майданчик, на зупинку громадського транспорту. Найперше, біля сходів прокладено пандусну доріжку для людей з інвалідністю та мам з візочками.

Крім того, облаштовано ігрову зону: на доріжку фарбами нанесено дитячу гру "Класики" і велику кількість лапо-смайликів, встановлено три інформаційні стенди з корисною інформацією для дітей та дорослих. Перший - з українською абеткою, мовою жестів та англійською абеткою. Другий – з таблицею множення. Третій – з інформаціює про можливість зменшення кількості побутових відходів.

Додамо, що проект "Чарівні сходи" – один з п’яти переможців Аукціону проектів, який проводив БФ "Подільська громада" у рамках програми "Клуб донорів": представники бізнесу і просто небайдужі вінничани "голосували" за проекти своїми грішми.

Біля вінницької школи з’явилися чарівні сходи - фото 1Біля вінницької школи з’явилися чарівні сходи - фото 2Біля вінницької школи з’явилися чарівні сходи - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах