Біля річки на Вінниччині стоїть нестерпний сморід

У відчаї жителі Шаргорода вже готові на кардинальні дії: перекривати траси, пікетувати облраду, екологічні служби та Кабмін

Поблизу Шаргорода, що на Вінниччині, в річці Мурашка плавають мертва риба, ондатри, жаби і стоїть нестерпний сморід. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

Такий жах триває вже більше місяця. У відчаї жителі Шаргорода вже готові на кардинальні дії: перекривати траси, пікетувати облраду, екологічні служби та Кабмін.

"Ми зверталися до екологічних служб, а нам постійно відповідають: то у нас адреса неправильна, то ми не маємо права перевіряти бізнес, то ще треба щось зробити… Одним словом — всі вмивають руки. А що робити нам??? Діти не можуть на вулицю їхати. Онуки, котрих попривозили сюди відпочивати, були змушені повертатися назад у місто. Ми закриваємо вікна ганчірками, бо дихати просто немає чим. Ми вже забулися, що таке жаб'ячі концерти… Все через те, що теперішній власний молокозаводу зливає в Мурашку якусь кислоту, чи ще щось таке, від чого у всіх, хто живе поруч, різко погіршився стан здоров'я. І на людей він абсолютно не зважає. Куди б ми не зверталися — всюди суцільний "ігнор" та байдужість. Звичайно, людського гніву він таки налякався, було вже намагався зливати нечистоти від виробітку казеїну в інших місцях. Але йому цього не дозволили зробити. Аби нічого ніхто не запідозрив, він наймає людей, які виловлюють дохлу рибу і ондатр, щоб приховати масштаби екологічного злочину. Піздозрюємо, що й дозволу в нього на таке виробництво немає. У нас опускаються руки", – кажуть місцеві жителі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця