UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Біля Немирова злодій поцупив у магазині спиртного, продуктів і цигарок на дві тисячі гривень

Чоловік понад 20 років відсидів за вбивство та майнові злочини, вчинені на Росії
 

Біля Немирова злодій поцупив у магазині…

У селі Ковалівка Немирівської громади поліцейські затримали підозрюваного у крадіжці з місцевого магазину. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на відділ комунікації ГУНП в області.

До приміщення чоловік заліз через вікно та виніс із магазину спиртне, продукти і цигарки - загалом на дві тисячі гривень.

За словами керівника відділу № 5 Вінницького районного управління поліції Андрія Оберняка, правоохоронці встановили особу зловмисника та затримали його у нежитловому будинку на околиці села.

Підозрюваним виявився місцевий житель, який понад 20 років провів за ґратами за вбивство та майнові злочини, вчинені на Росії. Нещодавно чоловік звільнився з місць позбавлення волі та повернувся додому. Частину викраденого у нього вилучили.

Слідчі розпочали кримінальне провадження. Підозрюваному загрожує до шести років ув'язнення.

Нагадаємо, поліція вирахувала злодіїв, які обікрали в центрі Вінниці автобус-кав’ярню.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme