Більше півтисячі правоохоронців забезпечують порядок на Водохреща

Хрещення Господнє святкуватимуть в 493 населених пунктах області

Сьогодні, 19 січня, до забезпечення публічної безпеки та правопорядку під час святкування Хрещення Господнього залучено понад 600 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на відділ комунікації поліції Вінницької області.

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП Вінниччини, у 604 храмах та на 150 водоймищах Вінниччини відбудуться богослужіння та освячення води. Очікується, що у релігійних заходах візьмуть участь понад 68 тисяч осіб. З метою забезпечення безпеки громадян до заходів залучені понад 600 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Найбільше масових заходів відбудеться у м. Вінниці та Вінницькому районі, а також в населених пунктах Іллінецького, Немирівського, Тульчинського та Шаргородського районів області.

Зокрема, у м. Вінниці та Вінницькому районі святкові богослужіння відбудуться у 91 храмі, участь у яких візьмуть більше 13 тисяч громадян. Публічний порядок і безпеку забезпечуватимуть понад 100 поліцейських та бійців Нацгвардії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця