Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці

В обласному центрі розпочався традиційний новорічний парад
Depo.
30 грудня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua
Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці
Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці

Сьогодні , 30 грудня, Діди Морози та Снігуроньки організували у Вінниці новорічну святкову ходу, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Головні герої Нового року протягом дня вітатимуть вінничан з прийдешніми новорічними і різдвяними святами і створюватимуть гарний настрій. Хлопці та дівчата розпочали розважати вінничан, танцюють та граються з маленькими дітьми. Мета вінницьких Дідів Морозів та Снігуроньок – перетворити звичайний робочий день на справжнє свято . Містянам роздають подарунки за виконані ними віршик або пісеньку, роблять з вінничанами селфі.

Стартувала хода від другої школи, згодом новорічні персонажі мандрували до головної ялинки міста, розважали вінничан на майдані Героїв Небесної Сотні, біля Резиденції Діда Мороза та на Різдвяному ярмарек, водили хороводи у міській раді. Далі бородані та їхні "внучки" підуть у родини вітати дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО і створюватимуть новорічний настрій у громадському транспорті.

Подарунки дітям бійців АТО - солодощі, канцтоварів та іграшки - передали діти з Польщі. 

Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 1Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 2Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 3Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 4Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 5Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 6Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 7Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 8Більше півсотні Дідів Морозів та Снігуроньок заполонили вулиці Вінниці - фото 9

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця