“Білі рукавички”: Вінницькі студенти почали естафету з прибирання міста


До акції вже долучилися студенти транспортного і технічного коледжів

 

Учора, 21 березня, у Вінниці під егідою Муніципальної поліції розпочалася акція "Студентська молодь
Вінниці – за чисте довкілля". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу муніципальної поліції Вінниці.

Небайдужа молодь - 20 студентів Вінницького транспортного коледжу спільно з працівниками Муніципальної поліції прибирали від сміття вул. Юрія Клена. Пластик складали окремо.

“Адже не достатньо просто перевезти сміття з одного місця на інше – полігон. Значно краще відправити його на переробку і таким чином зекономити ресурси та отримати корисні речі. Загалом було зібрано 65 120-літрових мішків сміття, з них - 20 мішків пластику.
Всі хочуть бачити своє місто квітучими та комфортними для людей. Тому ми дуже вдячні студентам Вінницького транспортного коледжу, які сьогодні допомогли зробити нашу Вінницю охайнішою”, - пишуть у муніципальній поліції.

Долучилися до акції і в технічному коледжі.

“Студенти Вінницького технічного коледжу прийняли білі рукавички - естафету з прибирання Вінниці. Тридцять студентів спільно з працівниками Муніципальної поліції прибирали від сміття зелену зону по вул. Мечникова. Загалом було зібрано 160 120-літрових мішків сміття, з них - 60 мішків пластику.
Дякуємо молодим людям за допомогу, за докладені зусилля для того щоб ми жили у чистому місті”, - йдеться у повідомленні прес-служби муніципальної поліції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця