На Вінниччині депутати не знають, що робити з церквою Матвієнка

Нардеп хоче передати церкву громаді не у власність, а в користування
Depo.
9 листопада 2016 09:10
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині депутати не знають, що робити з церквою Матвієнка
На Вінниччині депутати не знають, що робити з церквою Матвієнка

Сесія Бершадської міської ради, що на Вінниччині, у п’ятницю, 4 листопада, розглядала питання про передачу храму Успіння Пресвятої Богородиці, який перебуває у приватній власності народного депутата України Анатолія Матвієнка, у користування громаді. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Бершадської РДА.

На сесії був присутній Анатолій Матвієнко, на особисте прохання якого вищезгадане питання було винесене на порядок денний.

"Передати не у власність, а саме у користування. А коли буде єдина помісна церква – тоді передасте у власність", - наголосив нардеп.

Обговорення з участю депутатів міської ради, представників різних релігійних конфесій, обласної та районної ради церков та громадськості міста тривало довго, але згоди учасники дискусії такі не дійшли. Питання про передачу храму громаді в користування залишилось відкритим до наступної сесії.

Нагадаємо, народний депутат, заступник голови фракції Блок Петра Порошенка Анатолій Матвієнко задекларував будівлю храму Успіння Присвятої Богородиці у Бирлівці Вінницької області.