Бебі бум не вщухає: У вінницькому зоопарку народилось оленя

Хутро новонародженої самки благородного оленя вкрите білими плямами, однак за пів року воно стане рівномірного коричневого забарвлення

"У нас справжнісінький бебі-бум. Малят у Подільському зоопарку знову побільшало. В родині оленів благородних народився малюк. Вага новонародженого близько 20 кілограмів. Догодовувати малечу не доводиться. Харчується маля материнським молоком. Вагітність його мами тривала півроку. Тож, працівники звіринцю вже чекали народження малюка", - йдеться в дописі.

Як розповів директор зоопарку Євген Ткачик, народжує у Подільському зоопарку олениха вже вдруге. А от самець татом став уперше. Щоб створити повноцінну родину благородних оленів, позаминулого року самця привезли до вінницького зоопарку з Харкова: "Після народження оленятка працівники звіринцю переймались тим, як молодий самець сприйме народження маляти. Втім, особливих змін у поведінці молодого тата не відбулось".  

Хутро новонародженої має коричневе з білими плямами забарвлення. Працівники зоопарку зазначають, що після шести місяців білі плями в оленятка зійдуть і забарвлення стане як в дорослих оленів.

Нагадаємо, навесні у звіринці з’явилися на світ сурикати і мавпеня, трохи раніше – дитинча лами. А у червні у зоопарку народилися лошата.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця