ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Батьки-противники реорганізації шкіл сіли за стіл перемовин з Моргуновим

В міськраді розпочалась зустріч міського голови Сергія Моргунова та ініціативної групи вінничан, які протестують проти реорганізації шкіл №5 та №31
Depo.
25 травня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua
Батьки-противники реорганізації шкіл сіли за стіл перемовин з Моргуновим
Батьки-противники реорганізації шкіл сіли за стіл перемовин з Моргуновим

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Після нетривалого мітингу під стінами міськради, вінничани, чиї діти навчаються в школах №5 та №31 були запрошені на розмову до міського голови. На зустріч також приїхали директори обох шкіл, а також представники батьківського комітету, які виступають за об'єднання навчальних закладів.

Батьки-протестувальники пропонують призупинити реорганізацію, принаймні до прийняття закону про освіту. Вони кажуть, що хочуть, аби їхні діти відсвяткувати останій дзвоник у школах, в яких навчались.

Натомість керівник міського Департаменту освіти Володимир Буняк наполягає на необхідності оптимізації навчальних закладів і киває на успішний приклад шкіл №10 та №25, які вже працюють за новою схемою.

Міський голова Сергій Моргунов запропонував батькам створити робочу групу і, по завершенню навчального року, напрацювати свої пропозиції до проекту оптимізації шкіл.

Батьки-противники реорганізації шкіл сіли за стіл перемовин з Моруновим - фото 1

Батьки-противники реорганізації шкіл сіли за стіл перемовин з Моруновим - фото 2

Батьки-противники реорганізації шкіл сіли за стіл перемовин з Моруновим - фото 3

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, батьки учнів двох міських шкіл вчергове виступили з маршем потесту проти реорганізаці навчальних закладів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця