Барським погорільцям пообіцяли до зими відбудувати будинок

Місцева влада пообіцяла відновити дах, вікна , двері та перекриття між повехами двоповерхового будинку на 28 квартир, який вчора згорів у місті Бар
Depo.
8 серпня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
Барським погорільцям пообіцяли до зими відбудувати будинок
Барським погорільцям пообіцяли до зими відбудувати будинок

Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомила Юлія Стащенко, чия квартира згоріла вщент.

За її словами, на два тижня потерпілих прихистять у гуртожитку місцевого автодорожнього технікуму. А до зими обіцяють відновити знищений вогнем будинок.  

"Влада обіцяє поселити у гуртожиток на два тижні, дальше говорять шукайте родичів і можливості кудись переїхати. Будинок мають наміри до зими відбудувати. Обіцяють відновити дах, вікна , двері. Перекриття між повехами, а все решта люди власним коштом", - каже жінка.

В той же час, каже Юлія Стащенко, тим, хто не захоче піти на такі умови, пропонують мізерну компенсацію.

"Три тисячі гривень компенсації за метр квадратний, якщо погорільці не захочуть жити у відбудованому будинку. Це мізер. В нас була і вся побутова техніка, а зараз нема ні тарілки, ні одіяла, ні вилки, нічого. Батьки прожили 25 років тут. Весь другий поверх згорів, а перший поверх затопило. Жителі другого поверху взагалі залишилися в тому в чому вибігли. Перший поверх, хто був удома, то трошки встигли винести речей", - розповіла Юлія Стащеко.