Комісія облради не вірить, що у орендаря багатостраждального "Променю" є гроші

Орендар готовий купити приміщення колишнього кінотеатру в центрі Вінниці за 20 мільйонів гривень, але депутати облради не вірять у його платоспроможність
Depo.
7 вересня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
Комісія облради не вірить, що у орендаря багатостраждального "Променю" є гроші
Комісія облради не вірить, що у орендаря багатостраждального "Променю" є гроші

Колишній прибутковий будинок 18 ст. на перехресті вулиць Соборної та Театральної у Вінниці, відомий за назвою кінотеатру "Промінь", який знаходився тут більше століття тому, можливо, нарешті відбудують. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин.

Орендар будинку - генеральний директор компанії "Оспром" Олександр Семенков - просить дозволу в обласної ради викупити будівлю, але профільна депутатська комісія побоюється, що у орендаря знову не вистачить грошей, як уже траплялося до цього.

Олександр Семенков пояснив, що не міг завершити реконструкцію будинку через кризу та кілька десятків компаній, що також мали право оренди.

"Коли компанія отримала в оренду будинок, то ми дізналися, що там є ще десять фірм. Приступити до ремонту ми не могли, бо постійно "влізали" інші фірми, з якими треба було розбиратися у суді. Ми вже вклали у будівництво близько семи мільйонів гривень, а на повне відновлення треба 20-30 мільйонів. Ми готові викупити будинок та завершити реконструкцію вже за рік: фасад відновимо за три місяці", — пообіцяв Семенков.

Втім, у робочій комісії не вірять словам орендаря, оскільки за весь час оренди він не надав жодних документів, якими підтвердив би свою платоспроможність.

У кінці зустрічі учасники робочої групи вирішили ретельно вивчити усі документи. Обговорення продовжать наступної середи, 14 вересня.

Додамо, що після Другої світової війни в будівлі розташовувалися відділи та управління облвиконкому, компартійні органи. За кілька років до проголошення незалежності України будинок спорожнів, почав руйнуватися і став непридатним для експлуатації. Свого часу там діяв один з перших вінницьких кінотеатрів "Промінь", тобу будинок відомий у місті під такою назвою.

У травні 1996 року розпорядженням голови облдержадміністрації "Промінь" був включений до переліку пам'яток містобудування та архітектури Вінницької області.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця