Багатодітна родина вінничан взяла на виховання дівчинку

Дитина, яку бере на виховання родина Оксани та Віталія  Житників, має проблеми із здоров'ям, але їх це не налякало 

Сьогодні, 19 листопада, ще одна вінницька прийомна сім'я підписала договір про влаштування малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання у родину. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

"Це уже третя така родина, яка створена у цьому році. Сьогодні дитина потрапляє у багатодітну сім'ю, де у неї будуть братики і сестрички. Міська рада завжди буде підтримувати такі родини і усі служби допомагатимуть їм у вирішенні соціальних питань. Від міської ради прийомна родина отримає грошову допомогу у розмірі 25 000 гривень", – повідомила заступник міського голови Галина Якубович.

Начальник служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська, зазначила, що дівчинка, яку бере на виховання родина Оксани та Віталія Житників, має проблеми із здоров'ям, але їх це не налякало. Уже сьогодні трирічна Юля переїде до свого нового дому.

"Ми беремо в свою родину дуже гарненьку дівчинку, якій 3,8 років. Її звати Юлічка, хочемо, щоб вона росла в сім'ї і мала гарне майбутнє. У нас є п'ятеро дітей і є можливість взяти ще дитину в свою сім'ю, тому ми вирішили це зробити, щоб допомогти ще одній дитинці. Усі наші діти підтримують нас і готуються до зустрічі із сестричкою", – ділиться враженнями подружжя.

Додамо, що у службі у справах дітей Вінницької міської ради на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 236 дітей. Тим, хто готовий взяти дітей у сім'ю, потрібно звернутись до служби у справах дітей Вінницької міської ради за телефонами: 67-14-24, 67-13-73.

З детальною інформацією можна ознайомитись на сторінці служби у справах дітей Вінницької міської ради

http://www.vmr.gov.ua/Executives/Lists/ChildrenAffairService/Default.aspx.

Нагадаємо, у Вінниці відбулася акція "Усиновлення – це любов назавжди".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця