Багатодітна 23-річна вінничанка займалась проституцією

23-річна мати чотирьох дітей, разом із 40-річним коханцем, таким чином заробляла на життя, поки її законний чоловік сидить у в'язниці
Depo.
13 липня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua
Багатодітна 23-річна вінничанка займалась проституцією
Багатодітна 23-річна вінничанка займалась проституцією

Днями поліцейські відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми затримали 23-річну вінничанку, яка займалась проституцією. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласного управління Нацполіції. 

"Жрицю кохання" затримали на місці злочину - в орендованій квартирі на вулиці Київській. У жінки четверо дітей, її законний чоловік відбуває покарання у місцях позбавлення волі. Заробляти на інтимних послугах багатодітній матусі допомагав 40-річний раніше судимий коханець. Чоловік організовував діяльність місця розпусти - забезпечував охорону, спостерігав за клієнтами, доставляв їх до орендованих квартир та чергував під вікнами, а жінка за грошове винагородження надавала сексуальні послуги. Клієнтів знаходили за оголошеннями, які розміщували в мережі Інтернет. 

Вартість години інтиму коштувала від 600 до 900 гривень. Зі слів затриманої, вона обслуговувала до 7 клієнтів в тиждень. Щоразу змінююючи орендовані квартири, щоб не потрапити в поле зору правоохоронців.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця