Бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон"

Близько сотні пенсіонерів, яких у Вінниці прозвали "бабусями Малиновського", знову пікетують міську раду
Depo.
28 жовтня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua
Бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон"
Бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон"

Сьогодні, 28 жовтня, перед будівлею Вінницької міської ради, де саме проходить сесійне засідання, зібрався "тарифний" пікет. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Після нетривалого мітингу під адмінбудівлею, близько сотні людей зайшли в хол міськради і почали вимагати пустити їх на сесію. Мовляв вони хочуть озвучити свої вимоги до влади міста. Після невеликої штовханини біля турнікету, пікетувальники викликали поліцію, написали заяву на міського голову та продовжили свій пікет в холі міськради. 

Бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон" - фото 1

За словами одного зі спікерів Петра Гандурського, основна вимога зібрання - мораторій на тарифи. Також пенсіонери хотіли почути звіт міського голови Сергія Моргунова.

На запитання кореспондента Depo.Вінниця, під егідою якої політичної сили проходить мітинг, один з активістів, який назвався Станіславом Шевченком, сказав, що пікет організовано ГО "Народна Рада Майдану". Також він зізнався, що до акції хотіли приєнатись представники руху Віктора Медведчука, однак їм заборонили розгортати партійну символіку. 

Бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон" - фото 2

Щодо головного пенсіонера-протестувальника Віктора Малиновського, який зазвичай був організатором та координатором подібних зібрань у Вінниці, він не зміг бути присутнім на мітингу, адже нині перебуває під домашнім арештом. Принаймні так сказав заступник голови "Ради майдану Вінниччини" Андрій Велич. Тож бойовий десант "бабусь Малиновського" тепер  ведуть в бій інші "ватажки".

Щоправда одна з підопічних Малиновського Алла Моісеєва, з її слів "права рука" головного пенсіонера Вінниччини, зізналась, що "шеф сьогодні в Києві і буде в понеділок".

"Я от воюю, я в "Партії пенсіонерів", права рука Малиновського. Він зараз в Києві в понеділок буде, а його посадили під домашній арешт на два місяці, а він уже 6 місяців сидить. Я говорю йому не слухай нікого, це не влада. І в нас нема конституції, це проституція, яка зроблена під владу", - зауважила Алла Моісеєва.

Бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон" - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця