Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції

Активісти чекають на висновки внутрішнього розслідування по Шевцову, які мають оприлюднити сьогодні, 11 березня
Depo.
11 березня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua
Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції
Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції

Сьогодні, 11 березня, автомайданівці продовжують мирну акцію протесту під стінами Головного управління нацполіції у Вінницькій області, повідомляє Depo.Вінниця

Активісти знесли до входу в управління шини, забарикадувавши ними двері. Поставили залізні бочки,  в яких розвели вогонь, щоб грітися. Тут же - дрова, які рубають прямо на тротуарі та підкидають у вогонь. Всю ніч біля управління чергувало кілька автомайданівців. Вчора ввечері до протестувальників приєдналися представники Правого сектору.

"Чергували вночі хлопці з правого сектору, які долучились до акції. Провокацій не було", - каже голова ГО "Автомайдан Вінниччини" Таїса Гайда.

Активісти сьогодні під управлінням пікетуватимуть до 15:00 - саме тоді, за словами Гайди, мають оприлюднити результати внутрішньої перевірки щодо очільника обласної Нацполіції Антона Шевцова. 

"Вчора вночі представник центрального офісу Нацполіції, який приїхав до Вінниці, пообіцяв нам це. Якщо після третьої години Шевцова не звільнять, будуть перекриватися дороги по всій Україні. Таке рішення прийняв Автомайдан", - наголошує Гайда.

Водночас активістка повідомила, що представник ГУ Нацполіції - товариш новопризначеного заступника Шевцова - Олександра Селіверстова. Тому, на думку автомайданівки, за таких обставин розслідування не може бути об'єктивним. 

"Я думаю, ця людина заангжована, якщо він півтора роки служив з Селіверстовим", - сказала Гайда. 

Також Гайда розповіла, що сьгодні вранці їй надійшло повідомлення нібито військових з частини 3008 Національної Гвардії, яка базується у Вінниці на вул. Некрасова, вночі підняли по тривозі. Вони, за словами активістки, мали розігнати акцію автомайданівців. 

"Насправді, акція - це не тільки місце і шини. Акція - це люди, які погоджуються з тим, що такі події не повинні відбуватись. Тому ми зберемось знову", - пообіцяла активістка. 

Очільник обласної Нацполіції Антон Шевцов у свою чергу каже, що керівництво рекомендувало йому зустрічатись з активістами та розмовляти з ними. Однак на запитання чи вийде він до автомайданівців сьогодні, зауважив, що вчора вони одне одному все сказали. 

"Я висловив свою позицію, вони - свою. Крім того, зараз тут пеербуває представник центрального офісу Нацполіції і тепер це вже в його компетенція вирішувати дане питання. А мені треба налагоджувати роботу в області", - зазначив Шевцов. 

Нагадаємо, вчора до Вінниці з'їхались автомайданівці з різних міст України вимагати відставки очільника обласної Нацполіції Антона Шевцова. Під управлінням Нацполіції активісти палили шини та вимагали зустрічі з Шевцовим протягом трьох годин. Зрештою шеф вінницької нацполіції вийшов поговорити з автомайданівцями, однак конструктивної розмови у них не вийшло.

Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції - фото 1

Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції - фото 2

Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції - фото 3

Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції - фото 4

Автомайданівці з шинами чекають відставки Шевцова під управлінням вінницької Нацполіції - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця