Аварії на Вінниччині цього року забрали життя чотирьох десятків людей

Дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутного транспорту, внаслідок яких постраждали люди, в області не зафіксовано

З початку року на автошляхах Вінниччини загинула 41 людина, 374 – травмувалися. Про це йшлося під час наради з питань посилення безпеки на автошляхах області, передає Depo.Вінниця.

За словами начальника управління превентивної діяльності Сергія Мельника, з початку року на автошляхах області сталося 1 440 автопригод, з них з 271 – з потерпілими. Дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутного транспорту, внаслідок яких постраждали люди, в області не зафіксовано. За останні три місяці в рамках проведення профілактичних заходів "Перевізник" поліцейськими перевірено 3 тисячі 360 маршрутних транспортних засобів, в тому числі, 228 , які використовувалися для перевезення організованих груп дітей. Внаслідок перевірок виявлено 350 порушень вимог чинного законодавства. Серед виявлених порушень – 10 випадків керування автобусами, які не пройшли обов'язків технічний контроль, 100 випадків перевезень пасажирів понад встановлену кількість.

Профілактичні заходи тривають.

Нагадаємо, у Вінниці патрульні потрапили в аварію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця