ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Атовці продають свої глиняні вироби, щоб допомогти пораненим побратимам

Кошти з благодійного аукціону, який відбувається у Києві, планують передати на лікування поранених бійців у Київському міському шпиталі
Depo.
24 березня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua
Атовці продають свої глиняні вироби, щоб допомогти пораненим побратимам
Атовці продають свої глиняні вироби, щоб допомогти пораненим побратимам

Сьогодні, 23 березня, у київському Центрі психосоціальної реабілітації відкрилась виставка-продаж виробів атовців, серед яких і роботи з глини вінницьких бійціd, повідомляє Depo.Вінниця

Серед експонатів - малюнки, м'які іграшки та гончарні вироби бійців, які вони виготовляли, проходячи арт-терапію. Вінницький атовець з Андрій Сарвіра з позивним "Санчес" свого часу теж пройшов терапію гончарним кругом. Запевняє, що вона допомогла відволіктись. 

"Я виклав свої роботи в Інетернеті. Після того, як позитивно відреагували друзі, з'явилась ідея запросити побратимів з інших міст. Приїхали хлопці з Черкас і ми в майстерні тут наробили різних виробів. І ось тепер їх продаємо", - розповів Сарвіра. 

На виставці майстер гончарної справи Сергій Горбань влаштував безкоштовний майстер-клас. Кожен охочий міг підійти та спробувати свої сили біля гончарного круга. Також для продажу принесли свої картини деякі київські художники.  

За словами Сарвіри, кошти бійцям в госпіталі дуже необхідні, адже компенсацію держава виплачує тільки після лікування. 

Виставка триватиме до 27 березня за адресою: м.Київ, вул. Глазунова 2/4, Центр психосоціальної реабілітації ‪НаУКМА‬. Атовці запрошують киян та гостей міста придбати їхні поробки і тим самим допомогти пораненим бійцям з лікуванням.

Нагадаємо, Андрій Сарвіра сів за гончарний круг і зробив свої перші вироби з глини після того, як вийшов з СІЗО. Більше п'яти місяців його там утримували поки розглядалась справа семирічної давнини - сутичка з місцевим "мажором". Санчеса суд визнав невинним у тодішній бійці та відпустив із зали суду.  

Атовці продають свої вироби, щоб допомогти пораненим побратимам - фото 1

Атовці продають свої вироби, щоб допомогти пораненим побратимам - фото 2

Атовці продають свої вироби, щоб допомогти пораненим побратимам - фото 3

Атовці продають свої вироби, щоб допомогти пораненим побратимам - фото 4Атовці продають свої вироби, щоб допомогти пораненим побратимам - фото 5

Атовці продають свої вироби, щоб допомогти пораненим побратимам - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця