АТОвців, які пішли в муніципальну поліцію Вінниці, вдягнуть за 130 тис грн

Для новоствореного відділу охорони, де працюватимуть військові, які служили в АТО, закупляють форму

Depo.
21 квітня 2017 15:43
ФОТО: depo.ua

КП ВМР "Муніципальна поліція" проводить тендер на закупівлю 48 комплектів спеціального форменого одягу для сектору оперативного реагування відділу охорони, який сформували з АТОвців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Тендерною документацією передбачено закупівлю 48 шт.: курток демісезонних з тканини "Варан", костюмів чоловічих з тканини "Варан" та курток вологостійких розвантажувальних з світловідбивною стрічкою, колір (люмінс). Повідомляєтья, що очікувана вартість закупівлі – 131,9 тис. грн.

За словами начальника КП "Муніципальна поліція" Василя Гайовика, форма АТОвців, які пішли працювати в муніципальну поліцію, буде камуфляжною.

"Загалом у відділі 50 штатних одиниць, з яких 48 – військовослужбовці. Їх форма відрізнятиметься від тієї, яка в наших працівників, це буде плямиста тканина, як у військових. Таку форму захотіли самі хлопці", - говорить Гайовик.

За його словами, також планується закупити 4 бронежилети, 4 пристрої для відстрілу гумовими кулями, шоломи захисні, газові балончики, електрошокери та радіостанції для звязку між працівниками.

Нагадаємо, що сектор оперативного реагування створюється у Вінниці в рамках першої в Україні програми реабілітації та працевлаштування демобілізованих учасників АТО.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця