На Вінниччині цього року двадцятеро демобілізованих бійців стали підприємцями

З початку проведення АТО 176 військовослужбовців скористались можливістю відкрити власну справу за сприяння служби зайнятості

З початку року на Вінниччині 20 демобілізованих учасників АТО організували власну справу за сприяння служби зайнятості. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Серед новоспечених підприємців Дмитро Шібутов, який після демобілізації відкрив власний бізнес і реалізовує продукцію, що випускається на спільному німецько-українському підприємстві з виробництва лакофарбової продукції.

"Проаналізувавши ринок, я зрозумів, що існує попит на якісні та порівняно недорогі фарби. Тому й вирішив стати представником виробника фарб, шпаклівок та ґрунтовок, які виробляються в Україні за німецькими стандартами. Моя робота - це не тільки професійні консультації з приводу якості, технології застосування та продажу готової продукції, але й можливість приготувати замовнику фарбу, яка нараховує біля тисячі відтінків кольорової гами на спеціальному обладнанні", - розповідає Дмитро.

Зараз підприємець орендує торгове місце в будівельно-господарському гіпермаркеті.

Додамо, що з початку проведення АТО 176 військовослужбовців скористались можливістю відкрити власну справу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості.

Нагадаємо, вінницькі фіскали "шиють" атовцю несплату податків за горіховий бізнес.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook