Вінницький суд виніс вирок вбивцям екс-депутата обласної ради

Один з убивць "сяде" на 12 років, другий - на 15
Depo.
31 жовтня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua

Апеляційний суд Вінницької області залишив у силі вирок суду першої інстанції у справі про вбивство колишнього депутата Вінницької облради Валерія Беленя, а тому убивці Леонід Лабунець і Володимир Реєнт проведуть за ґратами 12 і 15 років відповідно. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу апеляційного суду Вінницької області.

Додамо, що Леонід Лабунець раніше відбував покарання за розбій та умисне вбивство, а Володимир Реєнт – за грабіж, шахрайство, крадіжки і незаконне поводження зі зброєю. Злочинці, які до смерті побили чоловіка в його власній домівці, а також побили і пограбували його дружину, просили в апеляції скасувати вирок Вінницького міського суду.

Реєнт відмовлявся відшкодовувати й моральні збитки вдові убитого, а його спільник готовий до відшкодування, але не міг визначити розміру компенсації.

"З мене нічого не треба стягувати. Я – не винен, – захищав себе Володимир Реєнт на судовому засіданні. Натомість його подільник компенсувати моральну шкоду готовий, але її розмір визначити не може", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Згідно з вироком, обвинувачені мають сплатити Наталії Белень по 100 тисяч гривень кожен, але вдова загиблого стверджувала, що отримала від підсудних лише 25 тисяч.