Вінницький суд виніс вирок вбивцям екс-депутата обласної ради

Один з убивць "сяде" на 12 років, другий - на 15

Апеляційний суд Вінницької області залишив у силі вирок суду першої інстанції у справі про вбивство колишнього депутата Вінницької облради Валерія Беленя, а тому убивці Леонід Лабунець і Володимир Реєнт проведуть за ґратами 12 і 15 років відповідно. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу апеляційного суду Вінницької області.

Додамо, що Леонід Лабунець раніше відбував покарання за розбій та умисне вбивство, а Володимир Реєнт – за грабіж, шахрайство, крадіжки і незаконне поводження зі зброєю. Злочинці, які до смерті побили чоловіка в його власній домівці, а також побили і пограбували його дружину, просили в апеляції скасувати вирок Вінницького міського суду.

Реєнт відмовлявся відшкодовувати й моральні збитки вдові убитого, а його спільник готовий до відшкодування, але не міг визначити розміру компенсації.

"З мене нічого не треба стягувати. Я – не винен, – захищав себе Володимир Реєнт на судовому засіданні. Натомість його подільник компенсувати моральну шкоду готовий, але її розмір визначити не може", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Згідно з вироком, обвинувачені мають сплатити Наталії Белень по 100 тисяч гривень кожен, але вдова загиблого стверджувала, що отримала від підсудних лише 25 тисяч.

 

Читайте також "Закон Савченко" випустив на волю рецидивіста, який за два тижні скоїв 20 злочинів

Більше новин В