Аліса "Вогник" не погоджується з озвученою у вінницькому суді вартістю спаленого нею трамвайчика

Виноградова вважає, що насправді вартість трамвайчика може бути нижчою від названої, оскільки попередня експертиза не враховувала таких показників, як можливість відновлення локації

Учора, 10 жовтня, у Вінниці відбулося чергове підготовче судове засідання по справі активістки Femen Аліси Виноградової, яка минулого року спалила декоративний трамвайчик поруч із магазином "Рошен". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

Справу № 127/792/18 розглядали під головуванням судді Руслана Каленяка. Дівчину та іншого учасника події, вінничанина Івана Войтенка, звинувачують за другою частиною статті 296 Кримінального кодексу України – у хуліганстві, вчиненому групою осіб, тобто хуліганство, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчиненого групою осіб.

Раніше прокурор Шамалюк із посиланням на слова експерта озвучив ринкову вартість спаленого трамвайчика – 59 тисяч 850 гривень. Правозахисниця Ірина Кузіна, яка є представницею потерпілої сторони (Дочірнє підприємство "Ізюмінка") не погодилась із заявленою сумою та подала до суду клопотання про призначення додаткових експертиз.

Виноградова ж зазначила, що насправді вартість трамвайчика може бути нижчою від названої, оскільки попередня експертиза не враховувала таких показників, як можливість відновлення локації.

Повний текст рішення обіцяють озвучити 12 жовтня о 12:00. Після отримання відповіді експертів буде призначене чергове судове засідання.

Нагадаємо, Аліса Виноградова 14 листопада минулого року у Вінниці на центральній вулиці Соборній спалила картонний макет трамвая поблизу магазину "Рошен".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #суд