Air ГогольFest: У Вінниці відбувається не бачене досі мистецьке дійство (ФОТО)

Митці з різних куточків України і навіть з-за кордону показують своє бачення сучасного мистецтва

Учора, 17 листопада, у Вінниці розпрчався дводенний Гогольфест (Air ГогольFest). Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінбазар.

Незвичайна мистецька подія розгорнулася на території заводу "Кристал". Митці з різних куточків України і навіть з-за кордону показують своє бачення сучасного мистецтва.

У програмі фестивалю - освітні заходи та лекції для дорослих і підлітків. Air ГогольFest зайняв частину аудиторій Донецького національного університету імені Василя Стуса, колишні промислові приміщення заводу і навіть підвал.

Митці прикрасили приміщення закладу найрізноманітнішими форми сучасного візуального мистецтва: живописом, графікою, колажами, інсталяціями, провели мультимедійні перформанси.

На сцені фестивалю виступали: музичне тріо з Тернополя - Tik Tu, етно-електронний гурт OY Sound System та лялькове соціальне кабаре "ЦеШо".

Як розповів директор фестивалю Максим Демський, станом на вечір, подію встигло відвідати близько двох тисяч людей. Приміщення не вміщували всіх охочих, хто прийшов на театральні постановки. Перший день Гогольфесту тривав до глибокої ночі, а сьогодні, 18 листопада, він відновить роботу з 12:00.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця