Ахметівська ТЕС "потягнула" економічні показники Вінниччини донизу

Торішня робота усіх шести енергоблоків Ладижинської ТЕС на стільки завищила економічний показник, що цьогорічна робота станції в звичному режимі "завалила" всю статистику по промисловому виробництву
Depo.
8 червня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua
Ахметівська ТЕС "потягнула" економічні показники Вінниччини донизу
Ахметівська ТЕС "потягнула" економічні показники Вінниччини донизу

Цьогоріч Ладижинська ТЕС зменшила обсяги роботи на 34%, що "потягло" вниз інтегрований економічний показник області. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, передає Depo.Вінниця

За словами чиновника, через такі коливання в роботі станції, весь показник по промисловому виробництву області знизився майже на 7%.   

"Ця цифра утворилась за рахунок різкого спаду виробленої Ладижинською ТЕС електроенергії. У 2015 році, коли виникали проблеми з генеруючими потужностями атомних електростанцій, Лажинська ТЕС працювала на максимумі своїх можливостей. Були задіяні всі 6 енергоблоків, хоча в звичайному режимі з максимальним навантаженням можуть працювати 3 або 2 енергоблоки", - пояснив Андрій Гижко. 

Заступник губернатора Вінниччини заспокоює, мовляв влітку загальна економічна ситуація на Вінниччині має вирівнятись за рахунок активізації енергетичного сектору.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця