ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці стартувала виставка фотографій місцевих красенів

Молода фотохудожниця повезе 25 портретів мущин містами України
Depo.
6 липня 2016 14:39
ФОТО: depo.ua
У Вінниці стартувала виставка фотографій місцевих красенів
У Вінниці стартувала виставка фотографій місцевих красенів

Днями в галереї "Інтер-Шик" свою авторську виставку портретів вінницьких чоловіків "Cherchez un home" (із фр. "шукайте чоловіка") презентувала фотохудожниця Ангеліна Москаленко. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Раніше молода фотохудожниця працювала у Парижі. У Вінницю приїхала з майстер-класами по фотографії. Тут зустріла своїх однодумців та... 25 красивих чоловіків. Це надихнуло дівчину на відкриття авторської фотовиставки, лейтмотивом, якої стала врода українських чоловіків. 

"Метою мого проекту є звернення уваги до портретного фото. Щодо психологічного портрету - це мій улюблений жанр. Сенс психологічного портрету в тому, щоб зловити "іскру" в людині. Зловити своїм об'єктивом та показати іншим", - підкреслює Ангеліна Москаленко.  

Сім українських міст побачать красу вінницьких чоловіків - фото 1

За її словами, портретне фото зображає людину "без мішури". Відтак, для фотосесії просила чоловіків вдягати простий одяг, щоб не відволікати увагу від обличчя.

"Я не проводила ніяких кастингів. Люди мені подобались самі по собі. В повсякденних місцях я знайомилась з надзвичайно гарними чоловіками. Запрошувала їх на фотосесію. Я намагаюсь використовувати мінімум обробки, фотошопу і лоску. Завжди стараюсь показати людину максимально-реалістично", - розповідає Москаленко.

Разом з тим, фотохудожниця хотіла, щоб усі її роботи суттєво відрізнялись одна від одної. Тож моделі були різного віку, типажу, статури тощо.

Сім українських міст побачать красу вінницьких чоловіків - фото 2

Всього Ангеліна Москаленко презентувала 25 чорно-білих портретів. На її світлинах мущини від 16 до 60 років: хореографи, баристи, барбери, музиканти, програмісти, лікарі. З кожною моделлю фотограф працювала близько години. Перед фотосесією спілкувалась за філіжанкою кави, аби дізнатись чим живе та цікавиться її "портретуємий". 

"Дуже здивував Ігор. Він лікар-дерматолог, а за сумісництвом - байкер. Неймовірно веселий та енергійний чоловік. Приємно було з ним працювати", - згадує Москаленко.

Також вона розповідає про "смачну" українську мову Богдана Совика - вінницького музиканта та хіпі. Каже, що його веселі історії запам'ятаються їй надовго.

"Богдан прийшов і "приніс" свою атмосферу. Його знімок я спеціально повісила окремо, адже на фоні інших він буде контрастувати. Дуже неординарна особистість!", - розповідає фотомисткиня.

Найближчим часом фотовиставку Ангеліни Москаленко "Cherchez un home" можна буде побачити у семи містах України. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця