ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кому у Вінниці дістався титул "Берегиня в погонах-2018" (ФОТО)

У вінницькому клубі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону завершився регіональний етап Всеармійського конкурсу "Берегиня в погонах-2018", організованого Головним військово-медичним управлінням військового відомства

Depo.
7 травня 2018 10:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вінбазар".

Конкурс проводиться у Збройних Силах України вдруге, а його учасницями є медичні працівники-жінки, які проходять службу у військових лікувальних установах.

Цього разу у змаганні брали участь п'ять конкурсанток. Для них організатори визначили п'ять конкурсних завдань, серед яких були інтелектуальні, професійні, спортивні та творчі.

Титул "Міс Берегиня в погонах" Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону віддала медичній сестрі терапевтичного відділення Клініки загальної терапії старшому солдату Юлії Гуцал. Вона разом з чотирма колегами з Житомира, Хмельницького, Білої Церкви та Старокостянтинова представлятиме Центральний регіон на фінальних змаганнях.

"Для мене ця перемога стала несподіваною, адже я бачила, як гарно підготувались до виступу мої подруги-фіналістки. Дуже хочу подякувати за підтримку всім своїм колегам з відділення", - сказала Юлія Гуцал одразу після того, як їй надягнули корону переможниці.

На думку керівника ВМКЦ ЦР полковника Олександра Завроцького, який теж палко вболівав у залі за своїх підлеглих, усі медичні сестри, які взяли участь у цьому конкурсі вже є переможницями.

Кожна із п'яти учасниць стала переможницею у різних номінаціях. Так, "Міс-глядацьких симпатій" та "Міс-інтелект" стала старший солдат Тетяна Селіверстова, "Міс-обдарованість" і "Міс-милосердя" - старший солдат Тетяна Кобзар, "Міс-спорт" - сержант Марія Мартиненко, а першою Віце-міс журі обрало старшого солдата Світлану Кривіцьку.

Медична сестра Юлія Гуцал представлятиме Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону на всеармійському конкурсі "Берегиня у погонах – 2018".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook