13-річний вундеркінд у Вінниці виграв міжобласний турнір до Дня шахів

Віктор Матвіїшен випередив дорослих суперників з трьох областей України та Нігерії

13-річний вундеркінд у Вінниці виграв мі…

Вихідними у Вінниці пройшов відкритий міжобласний турнір, присвячений Дню шахів, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

Він зібрав близько 60 спортсменів з Вінницької, Львівської і Сумської областей. А один гравець навіть представляв Нігерію. Серед учасників було чотири майстра і два десятка кандидатів у майстри спорту.

Чемпіоном став 13-річний майстер спорту з Вінниці Віктор Матвіїшен. Це не можна назвати сенсацією, адже раніше він був чемпіоном області серед чоловіків, призером світу і чемпіоном Європи серед юнаків.

Друге місце посів тренер МДЮСШ № 6 Вінниці, майстер спорту Володимир Вусатюк. Третім став 12-річний гість зі Львова - кандидат у майстри спорту Мар'ян Кириченко.

Найкращий результат серед ветеранів показав першорозрядник Віктор Личкин (Жмеринка), серед жінок - 15-річна кандидат у майстри спорту Ірина Іщенко (Вінниця), неодноразова призерка всеукраїнських змагань серед дівчат.