"102" через Telegram: Вінницька поліція презентувала онлайн-форум "Безпечне місто"

Протягом місяця група працюватиме у тестовому режимі, а з серпня діятиме в повному обсязі

Повідомити поліцію про правопорушення відтепер можна у месенджері Telegram. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням  на прес-службу поліції Вінниччини.

Онлайн-форум почав діяти сьогодні, 1 липня. Відтепер жителі Вінниччини, крім дзвінка на номер 102, можуть повідомити про надзвичайну подію чи правопорушення у відкриту групу "Безпечне місто Вінниця" у Telegram.

"Повідомлення, які надходитимуть у групу мобільного додатку, опрацьовуватиме черговий оператор служби 102 так само, як і повідомлення телефоном. На місце надзвичайної події чи пригоди для негайного реагування направлятиметься найближчий екіпаж поліції. Це дасть змогу поліцейським оперативніше реагувати на повідомлення громадян. До цієї групи, крім поліцейських долучаться представники деяких державних установ міста для оперативного обміну інформацією про пригоди, - розповідає начальник відділу служби 102 ГУНП у Вінницькій Ярослав Мандзюк.

Протягом місяця група працюватиме у тестовому режимі, а з серпня діятиме в повному обсязі.

"Щоб приєднатись до групи "Безпечне місто", потрібен смартфон, завантажений мобільний меседжер Telegram небайдуже ставлення до порушень, які можуть відбуватися навколо", – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, у міській раді Вінниці створюють "паркувальний" відділ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця