"Я намагався нічого не згладжувати, навіть про українську армію", - АТОвець презентував у Вінниці свою книгу

Геннадій Фімін, який пройшов полон, бої за Савур Могилу та втрату побратимів, розповів всю правду про гібридну війну у своїй книзі "Доброволець "Сумрака"
Depo.
22 серпня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua
"Я намагався нічого не згладжувати, навіть про українську армію", - АТОвець презентував у Вінниці свою книгу
"Я намагався нічого не згладжувати, навіть про українську армію", - АТОвець презентував у Вінниці свою книгу

Вчора, 21 серпня, у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тімірязєва, боєць АТО із Луганщини Геннадій Фімін презентував книгу "Доброволець "Сумрака".

Луганчанин Геннадій Фімін, якому пощастило вижити у полоні терористів "ЛНР" та повернутися живим з війни, називає свою книгу "Документом". Він пише про всі реалії та жахіття гібридної війни, розповідає, як російська агентура створювала "ЛНР", а також ділиться переживаннями з полону та боїв за Савур-Могилу.

"Я намагався нічого не згладжувати, навіть про українську армію. Тут написано про реальні події, ніхто нікого не звинувачує і не засуджує. Кого б не поставили командиром, та воювати у гібридній війні методами 45-го року неможливо. Що могли, те зробили. Сиділи на Савур-Могилі, туди прилітали гради, танки били прямою наводкою. І це все - з Росії, а туди стріляти не можна", - розповідає автор.

За його словами, книга присвячена його полеглому товаришу, народному Герою України Темуру Юлдашеву. Саме його трагічна загибель наштовхнула Фіміна на написання правди.  

"Коли тобі ламають кістки, бо ти українець і маєш переконання... Я це усвідомив, коли загинув Темур Юлдашев. Тоді я не зміг спати, потрібно було написати правду. Хотілося писати саме документальну правду. Мене підтримали товариші", - згадує Фімін.

За його словами, те що він вижив у "сепарському" полоні - справжнісіньке диво. Адже його доля була вже окреслена - терористи збирались вбити луганчанина. Однак для здійснення цього плану, їм не вистачило менше години. 

"Росіяни досі вважають, що будучи підприємцем і громадським діячем я викликав українську армію, аби мене звільнили з полону. Хоча на блок-пост сепаратистів трійка спецназу зайшла випадково. Це чудо, що я залишився живим, адже мене мали розстріляти о 10:00, а о 9:00 прийшов кіровоградський спецназ", - розповідає Геннадій Фімін.

Щасливчик з Луганська твердо переконаний - колись кожен український переселенець повернеться додому: хто в Крим, хто на Донбас.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця