"Вінницягаз" погрожує залишити вінничан без тепла

Тепловики заборгували "Вінницягазу" понад 7 мільйонів гривень
Depo.
26 вересня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua
"Вінницягаз" погрожує залишити вінничан без тепла
"Вінницягаз" погрожує залишити вінничан без тепла

З початку року "Вінницяміськтеплоенерго" заборгувало "Вінницягазу" 7 мільйонів гривень, через що опалювального сезон у місті може не розпочатися вчасно. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу "Вінницягазу".

У серпні цього року ПАТ "Вінницягаз" звернулося до суду з позовною заявою стягнення заборгованості у розмірі 7 мільйонів гривень з комунального підприємства "Вінницяміськтеплоенерго". Перше судове засідання відбулося на початку вересня, проте вінницькі тепловики звернулися до суду із клопотанням перенести слухання.

"Вінницяміськтеплоенерго" відверто порушує умови угоди на розподіл природного газу понад півроку, тому "Вінницягаз" вимагає повного погашення заборгованості до офіційного початку опалювального сезону. Як повідомив голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак, варіант реструктуризації боргу не розглядатиметься.

"7-мільйонна заборгованість тепловиків за розподіл природного газу стає на заваді у здійсненні ПАТ «Вінницягаз» комплексу заходів із підготовки газових мереж області до стабільного функціонування в осінньо-зимовий період. Мова йде, зокрема, про капітальний ремонт, реконструкцію систем газопостачання та споруд на них, що передбачено інвестиційною програмою підприємства на 2016 рік", - розповідає Кривак.

Окрім загрози зриву вчасного початку опалювального сезону, заборгованість тепловиків негативно позначається і на стабільності роботи газорозподільної компанії. опалювального сезону працюватиме в посиленому режимі. Кодексом газорозподільних мереж, яким керується у своїй діяльності ПАТ "Вінницягаз", навіть за місячну заборгованість за розподіл газу передбачено припинення газопостачання до повного погашення заборгованості.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця