ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"В України сьогодні три війни", - учасник АТО на міжнародному форумі ветеранів

На думку атовця Олексія Ліпіріді воювати сьогодні треба на Сході, в тилу та за кордоном
Depo.
25 березня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
"В України сьогодні три війни", - учасник АТО на міжнародному форумі ветеранів
"В України сьогодні три війни", - учасник АТО на міжнародному форумі ветеранів

Координатор центрів допомоги учасникам АТО Олексій Ліпіріді вважає, що війна сьогодні ведеться не лише на Сході, з чиновниками в тилу та дипломатична за кордоном. Про це він заявив сьогодні, 25 березня, під час форуму "Ветерани війни за мир" у Вінниці, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

"Сьогодні я звертаюся до людей у камуфляжі, до тих, хто воював. Україна давно не бачила мін та набоїв на своїй території. Сьогодні вперше після Другої світової війни ми змушені були взяти зброю до рук. Але у нас війна не лише на Сході. Ми маємо війну і в мирному житті. Сьогодні наших бійців не достатньо розуміють, не достатньо їм допомагають у владних кабінетах. І ми з цим маємо боротися. І третя війна - дипломатична, яка ведеться за кордоном", - сказав Ліпіріді.

На думку атовця, подібні форуми потрібно проводити якомога частіше. Більше того - демонструвати за кордоном фільми про Україну, її сьогоднішню боротьбу, аби суспільство було поінформоване та знало реальний стан речей, а не "велось" на російську пропаганду.

Нагадаємо, сьогодні розпочався дводенний міжнародний форум "Ветерани війни за мир", на який приїхало понад 50 учасників з восьми країн світу. На заході обговорюють ситуації в Україні.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця